Vediete dvojjazyčnú výchovu, no máte pocit, že dominantný jazyk okolia neustále podkopáva Vaše snahy?

Túžite po tom, aby Vám dieťa odpovedalo v cieľovom jazyku a neviete, ako ho k tomu primäť?

Chcete počúvať aktívnejšiu formu komunikácie v menšinovom jazyku?

Pomôžte Vašim deťom pri osvojení si ďalších jazykov!

Pokiaľ túžite dať Vášmu dieťaťu dar nevyčísliteľnej hodnoty – pomôcť mu osvojiť si ďalší jazyk – ste tu správne! Či sa jedná o Váš rodný alebo ďalší jazyk, ktorý ste sa museli sami (často krvopotne) učiť – čítajte ďalej, mám pre Vás skvelé správy.

IMG_3007 xx

Martina Magic

Mám recept na dvojjazyčnú výchovu vďaka rokom skúšania, omylov, úspechov a štúdia bilingvizmu. Som hrdou mamou dcérky (7) a syna (3), ktorí komunikujú plynulo v angličtine a slovenčine, aj keď žijeme na Slovensku.

Pamätám si však časy, kedy to nebolo vždy tak…

Počas uplynulých rokov som zažila aj chvíle, kedy som stratila svoj cieľ, poddala som sa náročnejším okolnostiam a vrátila som sa do komfortnej zóny, kde mi bolo dobre. Dominantný jazyk našej rodiny (slovenčina) sa začal vkrádať do väčšiny konverzácií. Po krátkom čase som si však uvedomila, že takto som to nechcela. Mojím snom bolo, aby dcéra pred začatím školskej dochádzky hovorila plynule po anglicky a aby sa v škole mohla učiť ďalšie jazyky s ľahkosťou…

A tak som si vytvorila systém, ktorý mojím deťom pomohol vybudovať a udržať aktívnu úroveň ďalšieho jazyka.

Počas dlhých mesiacov som spracovávala naše dvojjazyčné zážitky, prepojila som ich s teóriou najväčších súčasných expertov na bilingvizmus a tak vznikol e-book Tajomstvo dvojjazyčnosti.

Tento praktický sprievodca Vás úžasne nakopne a podporí. Poskytnem Vám všetko, čím som v bilingválnej výchove prešla za posledné roky.

Sama som vyrastala v bilingválnej rodine a posledné roky zažívam s mojimi deťmi, čo funguje v dvojjazyčnej výchove. Rozhodla som sa zhromaždiť svoje skúsenosti, aby som ukázala a uľahčila cestu ďalším rodičom a iným blízkym osobám, ktorí sú presvedčení, že dva jazyky v hlave skutočne robia dobrotu.

Čo je na e-booku Tajomstvo dvojjazyčnosti také skvelé?

 • Šetrí Váš drahocený čas.

  Vďaka zapracovaniu podstatnej teórie do praxe už nemusíte skúšať, čo v bilingválnej výchove funguje, otestovala som to za Vás. A ponúkam Vám to stručne a jasne zhrnuté na 65 stranách.

 • Zisťujete, čo je pre Vás a Vašu rodinu najužitočnejšie.

  V e-booku nájdete tzv. koučovacie otázky, pomocou ktorých prídete k odpovediam, ktoré potrebujete pri dvojjazyčnej výchove objaviť, aby ste dvojjazyčnú výchovu mali „ušitú na mieru“.

 • Pociťujete MEGA motiváciu.

  E-book je nadupaný informáciami, ktoré Vás nabudia k akcii a vďaka nim sa do bilingválnej výchovy pustíte s elánom a energiou.

 • Bilingválnu výchovu vediete s ľahkosťou.

  Vďaka omylom a pokusom, ktoré som sama zažila, sa im dokážete vyhnúť, predvídať komplikácie a úspešne ich spracovať.

13 258 slov… 65 strán… Všetko dôležité k dvojjazyčnej výchove, stručne a jasne, najdôležitejšie teoretické poznatky s množstvom konkrétnych príkladov z každodenného života. Zdôraznenie kľúčových aspektov, akčné kroky pre Vás, aby ste teóriu uviedli do praxe s ľahkosťou.

Záleží mi na Vašej spokojnosti.

Pre Vašu predstavu, čo obsahuje e-book Tajomstvo dvojjazyčnosti si môžete prečítať jeho obsah: 

Bežná cena e-booku je 14,90 €.

Cena e-booku je natoľko vysoká, aby rešpektovala hodnotu toho, čo Vám a Vaším deťom prinesie, ale zároveň natoľko nízka, aby si to mohol dovoliť každý, kto chce podporiť komunikáciu v ďalšom jazyku od ranného detstva.

Súčasne s e-bookom získavate odo mňa nasledovné darčeky zadarmo, aby neostalo len pri „čítaní“ a aby som Vás čo najviac podporila v akcii.

BONUS č. 1 – Plánovač aktivít v minoritnom jazyku

Veľmi mi záleží na tom, aby ste viedli dvojjazyčnú výchovu úspešne. Základom je plánovanie a motivácia. Po umiestnení plánovača na viditeľné miesto budete motivovaní venovať viac času aktivitám v minoritnom jazyku.  Plánovač na mieru pochádza z dielne www.janaosickova.sk.

Hodnota bonusu je 5€.

BONUS č. 2 – Koučing v trvaní 30 minút

Mojím cieľom je maximálne Vás podporiť. Preto Vám ponúkam jedinečnú možnosť – nechať sa koučovať a odkryť tak svoj vnútorný potenciál. Som kouč certifikovaný Ministerstvom školstva SR a člen Slovenskej asociácie koučov. Počas spoločného koučingu sa budeme venovať otázkam dvojjazyčnej výchovy, ktoré potrebujete zodpovedať. Koučing bude realizovaný cez Skype.

Hodnota tohto bonusu je 30 €.

Je 14,90 € za e-book a bonusy veľa alebo málo? Za túto sumu si môžete kúpiť napríklad:

 •  dva lístky do kina,
 • večeru v priemernej reštaurácii,
 • dve fľaše vína,
 • hodinu kurzu cudzieho jazyka.

Dar, ktorý odovzdáte deťom v podobe osvojenia si ďalšieho jazyka má nevyčísliteľnú hodnotu.

Vaša spokojnosť je pre mňa dôležitá.

Pokiaľ si e-book prečítate a zistíte, že to nie je to pravé pre Vás, že tieto informácie nie sú pre Vás hodnotné a vo svojom živote ich nevyužijete, napíšte mi a ja Vám bez otázok vrátim cenu e-booku v PLNEJ VÝŠKE späť.

Chcem si objednať e-book!

Prví čitatelia e-booku Tajomstvo dvojjazyčnosti sú nadšení:

Skvělý e-book, plný praktických návodů a osobních zkušeností, jak pozitivních, tak i těch náročnějších. Martina vás provede krok za krokem vývojem bilingvismu dítěte a teoretické rady spojí s vlastní zkušeností, coby maminky dvou bilingvních dětí. V e-booku poukazuje na důležitost plánování a vytrvalosti, jakožto základní kameny úspěchu, spolu s pevným rozhodnutím o strategii přístupu a stanovením cílů. Ukáže vám, jak k těmto cílům dojít a jak je neztratit ze zřetele. Je to velmi čtivá a systematická pomůcka pro rodiče, kteří uvažují nebo se rozhodují o bilingvální výchově svých dětí. V závěru také dostanete praktické rady, jak podporovat bilingvismus, které hry a činnosti je vhodné použít, aby se minoritní jazyk z úst vašeho dítěte nevytrácel.

Martina Kolmanová, logopedička, mama 3 bilingválnych detí

Výborná pomôcka pre tých, čo sa snažia vychováť svoje deti bilingválne a sú odhodlaní tomu venovať čas a vytvoriť si každodennú štruktúru. E-book poskytuje informácie o téme dvojjazyčnosti v koncíznej forme, napísané zaujímavo a s odkazmi pre tých, ktorí si chcú vyhľadať ešte viac informácií. Paralela s vlastným životom autorky je geniálna v tom, že ponúka dôkaz, že keď sa chce a venuje sa tomu dôkladne a vytrvalo, výsledky sa dostavia. Verím, že pomôže doposiaľ nerozhodnutým rodičom. Veľmi oceňujem časť venovanú aktivitám. Ako rodič totiž viem, že nikdy nie je dosť hier a výziev, ktorými možno deti zaujať. Well done!

Jarmila Berman, mama dvoch bilingválnych detí

Tento e-book je úžasným návodom, ako získať a dať do praxe spôsob, ako dosiahnuť úspech pri dvojjazyčnej výchove. Hoci nemám vlastné deti, som strýko, momentálne žijúci vo Veľkej Británii, obklopený slovenskými rodinami s deťmi. Zisťujem, že tieto rodiny často majú problém, ako bilingválnu výchovu uchopiť. Vyzval som kamaráta Slováka, aby si e-book prečítal, pretože aktuálne majú problém, žijúc v UK, že ich trojročný syn takmer nehovorí po anglicky. Doma používajú iba slovenčinu. Táto kniha im otvorila oči, kde robia chybu a dala im návod, ako postupovať. Začali s aplikáciou metód spísaných v e-booku. Už po mesiaci zistili veľké pokroky a preto boli vďační autorke e-booku Tajomstvo dvojjazyčnosti, že ho vytvorila. Pri troche dôslednosti a dodržiavania to skvele funguje. Môj názor je taký, že je to fantastická motivácia pre všetkých rodičov (alebo strýkov, tety, babičky atď ), ktorí chcú vychovávať dvojjazyčne.

Milan Kováč, strýko komunikujúci po anglicky s neterou a synovcom

Som mamou 3 ročnej dcérky, ktorá je od narodenia vychovávaná bilingválne. Nikdy som sa nad touto cestou špeciálne nezamýšľaľa a pristupovala som k nej inštinktívne. Myslím si, že je úžasné, že tento e-book vznikol. Vďaka teoretickému podkladu som sa utvrdila v tom, že moja cesta je správna. Veľmi užitočné sú praktické tipy na udržanie bilingvizmu. Mnohé z nich určite vyskúšam a verím, že napomôžu k aktívnejšej dvojjazyčnosti dcérky. Každopádne odporúčam tento e-book tým, ktorí sa touto cestou už vydali, ale hlavne tým, ktorí ešte váhajú. Takto spracovaná teória v praxi je naozaj na nezaplatenie.

Adriana Ruttkay, mama trojročnej Vivien, učiteľka anglického jazyka

Veľmi príjemná motivácia pre všetkých bilingválne pozitívnych ľudí a rodiny. E-book obsahuje praktický návod ako poňať bilingválnu výchovu a zahŕňa rôzne výchovné praktiky a triky. Zaujímavé príklady, kde zohnať viac podpory. Ďakujem za MEGA motiváciu!

Danka Bérešová, mama ročného Bruna

Pokiaľ cítite, že dvojjazyčná výchova je pre Vás a Vašu rodinu to pravé, neváhajte a kúpte si tento e-book hneď.

Ak ste dočítali až sem a zvažujete, či tento skvelý e-book kúpiť, urobte to teraz… Sami viete, že niekedy sa stane, že „neskôr“ sa zmení na „nikdy“. Kliknite na tlačítko kúpiť e-book a na ďalšej stránke vyplňte objednávkový formulár.

Zaplatiť môžete kartou alebo prevodom. V prípade platby kartou obdržíte e-book krátko po zplatení, v prípade bankového prevodu obdržíte e-book po tom, ako sa platba objaví na mojom účte.

Tak či onak, urobte ten najdôležitejší krok na Vašej bilingválnej ceste TERAZ:

Chcem si objednať e-book!

Čiastkové informácie sú dostupné zadarmo na internete a je ich nesmierne veľa. Stačí mať veľa času na štúdium bilingvizmu a čítanie článkov a kníh (prevažne v anglickom jazyku). Tento e-book obsahuje hodnotné praktické informácie na jednom mieste, zbierané počas 4 rokov a ponúkam Vám to v pohodlnom balení. Čas, ktorý by ste trávili surfovaním po internete môžete využiť hodnotnejšie.

Áno, zásady bilingválnej výchovy sú identické bez ohľadu na jazyk, ktorým hovoríte.

Potom Vám odporúčam nevychovávať v danom jazyku. Výchova je sama o sebe náročná, zvážte, či Vaša úroveň daného jazyka je natoľko vysoká, aby ste v ňom dokázali vychovávať minimálne 15-18 rokov…

Informácie v e-booku sa primárne týkajú predškolského veku (cca do 6 rokov), ale úžitok z neho môžu pocítiť aj staršie deti a ich rodiny. V e-booku je veľa tipov, ako rozvíjať komunikáciu pre všetky vekové kategórie.

Určite áno, je to originálny a užitočný darček. Kniha je písaná tak, aby bola zrozumiteľná každému a zásady, ktoré je potrebné pri dvojjazyčnej výchove dodržiavať sa prelínajú celým textom.

Tento e-book je interaktívny, viete sa v priebehu pár sekúnd prekliknúť tam, kam potrebujete (vďaka interaktívnemu obsahu a linkám v texte). Šetrí čas a nezaberá žiadne fyzické miesto, môžete ho mať so sebou prakticky kdekoľvek. To sú výsady, ktoré tlačené knihy nemajú. Ak preferujete papierovú verziu – dá sa vytlačiť.

Po pripísaní platby na náš účet Vám e-book príde na Váš e-mail, ktorý zadáte do objednávky. E-book obdržíte vo formáte pdf a ten si môžete stiahnuť do svojho počítača, tabletu alebo smartfónu. S e-bookom v prílohe mailu obdržíte taktiež bonus č.1 – plánovač. Koučing (bonus č. 2) je potrebné si dohodnúť vopred, pošlite mi e-mail na mm@martinamagic.sk.